Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Japon balığı goldfish

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Japon balığı goldfish

  Japon balığı goldfish.  Japon Balığı karakteri nasıldır?
  Japon balığı barışçıldır. Çok iştahlıdır, doyduğunu anlayamaz ve asla durmaz akvaryum forum olan akvaryum rehberi blog bölumunde detayları bulabilirsiniz..
  Kendisinden çok küçük başka canlılarla aynı akvaryuma koymak doğru olmayacaktır. Örneğin cüce vatozunuzu japon balığınızın ağzında takılı kalmış halde yakalayabilirsiniz.
  Kuyrukları çok gösterişli olduğu için diğer balıkların dikkatini çeker ve diğer balıklar tarafından kuyruklarının hırpalanması riski vardır. Bu nedenle agresif cinslerle aynı tanka koymayın. Bu cinsler örneğin; kılıçkuyruk, tetra grubunun bazıları ve ciklet grubunun tamamıdır.
  Sazangiller familyasından bir türdür ve pullu bir balıktır. Anavatanı Çin‘dir. Fakat ülkemizde Japon balığı olarak bilinir. Oldukça yağlı bir gövdesi vardır. Bu nedenle çok düşük ısılarda bile yaşam sürebilir.
  Mutasyon süs balığı olduğu için çok farklı ve akıl almaz çeşitleriyle karşılaşabilirsiniz. Teleskop, kesegöz, altınbaş, inci gövde, tül kuyruk bunlardan sadece bir kaçıdır.
  Yeni akvaristlerin en kolay bakabileceği balık türüdür. Oldukça dayanıklıdır ve izlemesi çok zevklidir. Yem için yapmayacağı hiçbir şey yoktur. Her defasında su yüzeyine çıkarak neredeyse konuşacakmışcasına heyecanla ağzını açıp kapatan japon balığınızla bağ kurmayı mutlaka başaracaksınız.

akvaryum - akvaryum rehberi - akvaryum malzemeleri - akvaryum motoru - akvaryum dış filtre - akvaryum iç filtre - akvaryum hava motoru - akvaryum arka tema - akvaryum sistemleri - discus balığı - discus
ciklet balığı - lepistes - ciklet - kılıç kuyruk - japon balığı - teleskop japon - astronot balığı - köpek balığı - challenger balığı - pangasius balığı - sazansıgiller - karides - kerevit - cüce kerevit
amerikan kerevit - meksika kerevit - albino ciklet - fronteza - Mollienesia sphenops - siyah moli - elma salyangozu - katil salyangoz helena - vatoz balığı - leopar vatoz - vatoz l44
vatoz l46 - Kiraz Karides - Sakura Karides - Turuncu Sakura Karides - Sarı Ateş Karidesi - Beyaz İnci Karides - Mavi İnci Karides - Yeşil Karides - Kaplan Karides
Mavi Kaplan Karides - Siyah Kaplan Karides - Çikolata Karides - Hayalet Karides - Meksika Cüce Kereviti - Beyaz Kerevit
Güney Amerika Kereviti - Kuzey Amerika Kereviti - ramshorn

Web Sertifikalarımız


alexa dmca secure seo

Karides | Cüce Kerevit | Amerikan Kerevit | Akvaryum Rehberi | Kerevit


Proudly designed by HeLLfire    

  

Hazırlanıyor...
X